Metni Büyüt Metni Küçült
5 Eylül 2009

Bülent Ersoy, Çiğdem'e destek için başörtüsü takacak!

Kıyafeti nedeniyle her programda eleştiri alan başörtülü yarışmacı Çiğdem bu programda da tartışma konusuydu. Çiğdem, şarkısını okuduktan sonra ilk eleştirileri Armağan Çağlayan'dan aldı.
Bülent Ersoy, Çiğdem'e destek için başörtüsü takacak! Fox TV'de yayınlanan Popstar Alaturka programınının cuma akşamı yayınlanan bölümünde ortalık birbirine girdi.

rmağan Çağlayan başörtüsünü sahne kıyafetine uygun bulmadığını her programda olduğu gibi bu seferde yenileyen Çağlayan'a Gülben Ergen'den destek geldi.

Gazetport'un haberine göre; Yarışma sunucusu Osmantan Erkır, seyirciye mikrofon verdi. Bunun üzerine bir seyirci "bu program Arabistan'da da yapılıyor" deyince ortalık birbirine girdi.

Tartışmanın sonunda Bülent Ersoy: "Görürsünüz haftaya ben de başörtü ile gelicem ve en güzel şekilde sanatımı icra edeceğim. Efe başörtü ile de okunur başörtüsüz de okunur" dedi.

Yorumlar

semiha basar | 6 Eylül 2009 04:25
bulent bey efendinin yapmadigi bu kalmisti .turban takarsa neyi basaracagina inaniyor kendisini kiniyorum .ve igreniyorum
esma | 7 Eylül 2009 22:33
yakışır divaya
abdulmelikhankendi | 8 Eylül 2009 13:06
Ne kadar ağresif ve Banal hareketler varsa hepsi Bülent Ersoy'da. Tıpkı yorumcu arkadaşın ifade ettiği gibi kendilerinden ve destek verdiği hanımı ve benzerlerini çeşitli sebebler ile tv kanallarına çıkaranlardanda iğreniyorum.

Yorum Ekle