Metni Büyüt Metni Küçült
24 Eylül 2009

RTÜK dizilerin ateşini söndüremedi! İşte yeni sevişme sahneleri...

RTÜK'ün, sevişme sahnelerini "çok ateşli" bulup cezalandırması dizilerin azmini kıramadı! İşte yeni sevişme sahnesi...
RTÜK dizilerin ateşini söndüremedi! İşte yeni sevişme sahneleri... Davut Dursun'un başkanlığını yaptığı RTÜK'ten dizilere ceza yağıyor. RTÜK, ''Çok ateşli seviştiler'' diyerek Aşk-ı Memnu dizisine ceza vermişti. Ardından ''Bir Bulut Olsam'' adlı dizideki ''Sevişme'' sahnesi için, Kanal D'ye yine uyarı cezası veren RTÜK üyeleri dizideki sevişme sahnesinin, erken saatte yayınlanarak, ''Çocuk ve gençlerin, zihinsel ve ahlaki gelişimini zedelediği'' gerekçesiyle cezayı kesmişti.

İŞTE CEZA ALAN O SAHNE


RTÜK'E İNAT SEVİŞMEYE DEVAM
"Bir Bulut Olsam" yeni sezona başladı. 3. bölümü yayınlanan dizinin bu bölümünde RTÜK'e inat sevişmeye devam ettiler. Daha önce RTÜK'e takılan Mustafa'nın, (Engin Akyürek) babası Aslan Bulut'un (Ünal Silver) metresi Bahar'la olan bu sevişme sahnesi oldukça cüretkardı.

RTÜK'ün uyarısını dikkate alan dizi ekibi bu kez daha dikkatli davrandı. İzleyeceğiniz sahne ceza alan sevişme sahnesiyle kıyaslandığında pek de cüretkar sayılmaz. Ama Mustafa ve Bahar'ın arabadaki sevişme sahnesine bakalım RTÜK üyeleri nasıl tepki verecek.

İŞTE YENİ SEVİŞME SAHNESİ