Metni Büyüt Metni Küçült
28 Eylül 2009

Polat Alemdar'ın eşi Ebru'dan Posta'ya ağır suçlama

Kurtlar Vadisi Pusu'da Polat'ın eşi Ebru karakterini canlandıran Hatice Şendil, Posta Gazetesi'nin kendisiyle ilgili yapalan haberin "masa başı uydurma" haber olduğunu açıkladı.
Polat Alemdar'ın eşi Ebru'dan Posta'ya ağır suçlama İşte Hatice Şendil'in avukatı aracılığıyla yaptığı tekzip

TEKZİP ve DÜZELTME METNİ

Müvekkilem Hatice ŞENDİL hakkında POSTA GAZETESİ 26.09.2009 Tarihli sayısı 29. sayfasında yayımlanan “BERGÜZAR’I ÇOK KISKANMIŞTIM” başlığı altında Kurtlar Vadisi’nin Polat Alemdar’ı Necati ŞAŞMAZ ile manken Hatice Şendil 10 aydır aşk yaşıyor. Sevgililer dizide karı kocayı oynuyor. Hatice Şendil ‘Kurtlar Vadisi Irak’ filmiyle ilgili açıklamalar yaptı.

Hatice Şendil, “Ben de seçmelere katıldım, Leyla rolü için Bergüzar Korel seçilince çok kıskandım. Çünkü Polat’a hayrandım. Kurtlar Vadisi Pusu’nun kadrosuna girince hayalim gerçekleşti, hem oynuyorum, hem de aşk yaşıyorum’ dedi.” şeklinde yapılan haber, TAMAMEN ASILSIZ, GERÇEK DIŞI VE HAYAL ÜRÜNÜDÜR.

Müvekkilem Hatice ŞENDİL, haberde yazıldığı gibi herhangi bir açıklama yapmamıştır. Müvekkilemin beyanatı ve açıklamasıymış gibi verilen haberi tüm kamuoyu gibi müvekkilem de gazeteden okumuş olup, haber, tamamıyla müvekkilemin bilgisi dışındadır. POSTA GAZETESİ’nin bu haberi müvekkilemin ismini kullanmak suretiyle gazete tirajı yükseltmek ve sansasyon yaratmak amacına yönelik olup, masa başı yapılan UYDURMA HABER’den başka bir şey değildir.

Kamuoyunun bilgisine sunulur.
Hatice ŞENDİL

Vekili
Av.Faruk ÇETİNKAYA