Metni Büyüt Metni Küçült
5 Şubat 2010

TRT'de yayınlanan "Aşk ile" programında Olgun Şimşek şoku!

Kapalıçarşı dizisinde Mahmut karakterini oynayan Olgun Şimşek, son günlerde dizide söylediğıi türkülerle kendinden söz ettiriyordu. Şimşek, dün akşam türkücü Zara ve Oktay Kaynarca ile birlikte TRT Müzik kanalında ‘Aşk ile’ programına konuk oldu.
TRT'de yayınlanan "Aşk ile" programında Olgun Şimşek şoku! TRT'nin en genç şefi ünvanını taşıyan Zafer Gündoğdu'nun sunduğu programa katılan Olgun Şimşek, programda söylediği türkülerle dinleyenleri mest etti.

Oktay Kaynarca'nın programın bitmesine 10 daikka kala "Sayın genel müdür bu program uzasın, uzamasını istiyoruz" sözleri TRT Genel Müdürü İbrahim Şahin'den gelen telefonla yankı buldu ve programın uzatılmasına karar verildi.

Programın sunucusu ve uzun yıllardır TRT sanatçısı olan Zafer Gündoğdu, 'Genel Müdürümüz şu anda bizi izliyor. Kendisi türküye çok önem veren bir insan. Bu işi aşk ile yapıyoruz.' sözleriyle programın uzatıldığını müjdeledi ancak sonraki dakikalarda yaşananlar Gündoğdu'yu da Şahin'i de pişman etti.

'Sayın Şahin bu stüdyo soğuk üşüyoruz' şeklindeki sözleriyle stüdyonun soğuk olmasından şikayet eden Oyunca Olgun Şimşek, program ilerledikçe şikayetlerinin boyutunu derinleştirdi. Oktay Kaynarca ve Zara'nın konuyu değiştirme çabaları yetersiz kaldı.

Şimşek, 'Bu memlekette kimse özgür değil. Olanları konuşamıyoruz, derdimizi anlatamıyoruz,

Olanları değil, olmayanları konuşuyoruz. Başbakan'ın eşi GATA'ya girememiş mesela,..." şeklindeki sözleri bir anda stüdyoda soğuk rüzgarlar estirdi.

Olgun Şimşek, Oktay Kaynarca'nın 'Köyün delisi bu kusuruna bakmayın sözleriyle iyice sinirlendi, ve programı herkesten önce kapatarak, stüdyoyu terk etti.

Milliyet

Yorumlar

Melda | 5 Şubat 2010 18:59
Buyuk, cok buyuk yetenegine ragmen asla halkin kucaklayacagi benimseyebilecegi birisi degil. Fikirlerinden degil fikirlerini ifade edis biciminden dolayi. Kapsayici degil ayristirici kamplastirici otekilestirici bir uslubu var.
misal | 6 Şubat 2010 09:55
düşünce böyle bir şeydir kişilerin işine gelmeyince karalanır o düşüncenin sahibi ve unutturulmaya etkisiz eleman yapılmaya çalışılır ama ey hak bunlar azimli düşüncelerin önünde sadece çalı misali kalmaktadır çalılar sadece çalı olduklarının farkına varmazlar tarihte çalıları hatırlamaz zaten düşünceleri hatırlar ve zaman en iyi jüridir Melda hanım
melda | 6 Şubat 2010 20:56
misal kardes
onun fikrine bir sey demedigimi gormuyorsunuz anlasilan
uslubu berbat.
Ciktigi program Turku programi siyaset meydani degil.
Millet oraya eglenmeye gelmis. siyaset dinleyip gerilmeye degil.
meral yılmaz | 16 Şubat 2010 12:30
zafer bey zevkle izlediğimiz türkülere doyurduğunuz proğramlarınıza lütfen oyuncuları çağırmayınız biz türkülere doymak istiyoruz en çok severek izlediğimiz erdal erzincanın türküleri gibi sizleri çok seviyoruz selam ve sayğılar

Yorum Ekle