Metni Büyüt Metni Küçült
24 Ağustos 2010

Zeynep Casalini ve yeni eşi canlı yayına çıktı. Neler söylediler?

Pop Müziğin sevilen ismi Zeynep Casalini restorant sahibi Tahsin Berk'le evlenip Bodrum'a yerleşince magazin dünyası bu haberle çalkalandı. 'Yakışmadılar, Tahsin Berk'in boyu kısa' denildi. Yeni çift bu konularla ilgili Cüneyt Özdemir'e konuştu.
Zeynep Casalini ve yeni eşi canlı yayına çıktı. Neler söylediler? Zeynep Casalini evliliği için şunları söyledi:

- "Bu evliliğin neden bu kadar konuşlduğunu bilmiyorum. Neler söylendiğini izlemedim, takip etmedim. Facebook ve Twitter da kullanmıyorum artk. Size de tavsite etmiyorum.

- "İnşalah tüm iyi yürekililer böyle bir aşkla karşılaşır. Herkese böyle bir aşk dilerim. Çok coşkulu birşey bu. Karar alırken hiç zorlanmadım. O kadar doğal oldu ki kızım Ceren de çok destekledi. Huysuzluk yapmadı. İlla gelinlik giy dediği için bir küçük tören yapacağız. Biz Tahsin'le sanki bin yıllır beraber gibiyiz."

- "Şahitlerimiz restorant çalışanlarıydı. Evlenmeyie giderken kapıya 'Evlenmeye gidiyoruz geleceğiz' yazdık. 2 Saat sonra geldik. Herkesin aşk anlayışı başka bu yaşadığım çok güzel ve çok özel."

- "Müziği bırakmıyorum, Allah korusun. Ben uzun süredir İstanbul'da yaşamak istemiyordum. Toprak kokuyor burası ve benim özlediğim hayat bu."

AİLESİ EVLİLİĞİNİ NASIL KARŞILADI

- "Annem biz evlenmeden gelmişti. Evleniyoruz dediğimde 'Anlamıştım zaten' dedi. Benim seçimlerime dedem dahil hiçbir zaman karşı çıkmadılar. Annem Tahsin'i tanıyınca anlaştılar. Tasin olağanüstü bir adam."

SÜREKLİ DAĞ BİSİKLETİ YAPIYORUM

- "Sürekli dağ bisikleti yapıyorum. Normal bisikletler gibi değil. Aşabildiğin her engelde, kafandaki bir sorunu da çözmüş gibi oluyorsun. Kafa açıyor. Yani yazılanlar gibi aşık olmamın biskletle yada kaykayla alakası yok. Aşkı aramakla olmuyor."

Zeynep Cassalini'nin eşi Tahsin Berk'in konuşmaları:

- "Bizim yaşadığımız çok karşılaşılmayan bir durum değil. Paylaştıklarımızla aşık olduğumuzu hssetik ve evlendik. Neden bu kadar ilgiyle karşılaştığını anlamış değilim. Kendi halinde br adamım ben ve biz iyi birşey yaşıyoruz.".

- "Bizim tanışıklığımız çok yeni değil. 1.5 yılı aşan tanışıklığımız var. Siyasetle, doğa sporlarıyla ilgili sohbetimiz ve paylaşımlarımız çoğalınca daha da yakınlaştık. "

- "Tek sorunumuz vardı elenmek için. Zeynep'in kızı Ceren. Bu engeli de aşınca oldu. Umarım uzun sürer."

YAKIŞTIRMALARA GÜLÜP GEÇTİK

- "Bir TV programında boyumun kısa olduğunu söyediler. Nasıl bir mantıkla bunu söyledilerse! Boyumun kısa olduğunu magazin dünyası bana hatırlattı! Magazin bu malzemeyi sevmiş olmalı.
Bu malzemeyi kullanılmış olmasını yadırgamadım. Ama ondan sonra serilen 'boy uzatan ayakkabı' haberi ilginçti. Bunlara alışacağız sanırım"