Metni Büyüt Metni Küçült
16 Mart 2011

'Bir avuç popo' krize neden oldu, sevişme sahneleri kesildi!

Berrak Tüzünataç’ın Bir Acuç Deniz’deki sevişme sahnesinin son anda filmden kesilmesinin nedeni belli oldu!
'Bir avuç popo' krize neden oldu, sevişme sahneleri kesildi! Tüzünataç, çıplak göründüğü sahnelerde yerine oynayan dublörün poposunun yakın plan çekilmesine isyan edince sahneler çıkarıldı.

Olay Çıkaran Sahneler İçin Tıklayın!

ANNELER VE KIZLAR BAHANESİ FOS ÇIKTI
Bir varmış bir yokmuş! Engin Altan Düzyatan'la Berrak Tüzünataç'ın başrollerini paylaştığı Bir Avuç Deniz filmi vizyona girmeden sevişme sahneleriyle gündeme geldi. Filmin galasında Tüzünataç'ın çıplak göründüğü sahneler herkesin dilindeydi. Ancak bu sahneler film vizyona girerken çıkarıldı. Yönetmen Leyla Yılmaz bu durumu, "Anneler ve kızları rahatsız olmasın diye o sahneleri çıkardık" diye açıkladı. Ancak durumun öyle olmadığı ortaya çıktı.

Galadan fotoğraflar için tıklayınız...

"DUBLÖRÜN DEĞİL BENİM SANACAKLAR"
Filmdeki sevişme sahnelerinde Berrak Tüzünataç'ın yerine bir dublör rol aldı. Tüzünataç, poposunun göründüğü sahnenin uzaktan çekileceğini sanıyordu. Galada filmi izleyen ve poponun kendisine söylenenin aksine yakın plan çekildiğini gören güzel oyuncu çok kızdı. Bu sahnede dublör de oynasa poponun kendisine ait olduğu düşünüleceğini belirten Berrak Tüzünataç isyan edince bu sahne filmden çıkarıldı.

Habertürk