Metni Büyüt Metni Küçült
12 Mart 2012

Gülben Ergen fena yakalandı!.. Gizemli sevgilisi kim?..

Boşanma olayıyla gündemde olan Gülben Ergen gizemli bir isimle mesajlaşırken kameralara yakalandı!
Gülben Ergen fena yakalandı!.. Gizemli sevgilisi kim?.. Ergen, cep telefonundan, "Rengim sensin, ben de senin gökkuşağınım" diyordu

Son dönemde boşanmasıyla gündemde olan Gülben Ergen telefonundan 'Sen canımsın benim, şahdamarımmısın sen benim, sahip misin sen bana?, Rengim sensin, ben de senin gökkuşağınım' şeklinde mesajlar yazarken TNT'deki Kırmızı Halı programının kameralarına yakalandı.Uzun zamandır bir sevgilisi olduğu konuşulan ve ne zaman ortaya çıkacağı merakla beklenen, Mustafa Erdoğan 'la boşanma davası devam eden Gülben Ergen, onlarca kameraman ve onlarca foto muhabirine aldırmadan gizemli kişiyle mesajlaşmaya devam etti.

YENİ BİR HAYAT

Ergen projelerinde birlikte çalıştığı arkadaşı Elvan'ın söylediklerini mesajlaştığı kişiye şöyle iletti: Elvan dehşete düştü. 'Ne güzel bakıyor' dedi. 'TV'den daha hoş' dedi. 'Canım o benim' dedim"

Ergen'in mesajlaştığı kişinin rumuzunun da Yeni Bir Hayat olduğu dikkat çekti.

Gülben Ergen'in gizemli sevgilisine gönderdiği mesajlar sosyal medyada da gecenin en çok konuşulan konusu oldu.

ERGEN'DEN İLK AÇIKLAMA

Ergen'den açıklama beklenirken, ünlü sanatçı Twitter'da bazı açıklamalar yapmaya başladı..

Ergen, "Demek Yeni 1 Hayat öyle mi? Ve yargılamak... Bu ilk değil, neler neler yaşadım... Birşey olmuyor. Yanlış hesap hep Bağdat'tan dönüyor. Söyleyeceklerim var ama ağızları hiç kapanmayacak, emin olun. 21 senedir kapanmadı. Üzülmüyorum"
Anahtar Kelime