Metni Büyüt Metni Küçült
11 Ocak 2008

Ağlatan röportaj! Acun Ilıcalı: "Kalbimdeki sızı hiç dinmiyor"

"Var mısın Yok musun" programıyla dikkat çeken Acun Ilıcalı, bir trafik kazasında anne babasını kaybetti. Aynı trafik kazasında kızı şans eseri kurtulan Ilıcalı'nın, kullandığı motosikletle yaptığı kazada ise en yakın arkadaşı öldü.
Ağlatan röportaj! Acun Ilıcalı: "Kalbimdeki sızı hiç dinmiyor" İçimdeki sızı hiç dinmiyor

Ayda 200 YTL’ye televizyon muhabirliğine başlayan, şimdi ise ekranların en çok kazanan "Var mısın, Yok musun" yarışma programının yapımcısı ve sunucusu olan Acun Ilıcalı, bu noktaya geliş hikayesini ve başarısının sırrını Kelebek’le paylaştı.

Röportaja sizi daha yakından tanıyarak başlayalım...

- 1969 yılında Edirne’de dünyaya geldim. Çok yaramaz bir çocuktum. Tam bir sokak çocuğu... Sigara içmeye ilkokul beşinci sınıfta başladım, düşünün işte! Acayip bir şeydim. Benden iki yaş büyük Ömer adında bir ağabeyim var. O, okul birincisi, örnek bir çocuk. Edirne’de, İtalyan Lisesi’ni kazanan tek öğrenciydi. Ailem için ben de o kadar başarılı olmalıydım.

Oldunuz mu peki?

- Evet... Hiç kimsenin beklemediği bir şeydi, Kadıköy Anadolu Lisesi’ni kazandım. Ama çok parlak bir öğrenci değildim. Her yıl 10 dersten ikmale kalır, yıl sonunda hepsini verir, sınıfımı geçerdim. Yani sınıfın en kötü, Kadıköy Anadolu Lisesi’nin en başarısız öğrencisi bendim. Ama dediğim gibi hiçbir yıl sınıfta kalmadım. Nasıl kalmadım; öğrenim hayatında gelmiş geçmiş en büyük kopyacı benimdir herhalde.

Üniversiteye gittiniz mi?

- İngilizcem iyi olduğu için İstanbul Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği Bölümü’nü kazandım. Hem de üç kez... Ama üniversite hayatım, 7 yılın sonunda mezun olmadan bitti. Zaten 19 yaşında da evlendim. Evlendikten sonra kızım dünyaya geldi. Kızım doğduktan 9 ay sonra da ailemi kaybettim. O andan itibaren de zor yıllar başladı işte.

Trafik kazasında kaybettiniz ailenizi, değil mi?

- Evet, Bodrum’a tatile gidiyorlardı. Kızım Banu da onların yanındaydı. Babam sakin sakin konvoyu sollarken, bir anda karşısına 180’le gelen bir araç çıkmış ve kafa kafaya çarpışmışlar. Annemle babam orada rahmetli olmuş. Kızım ise kurtulmuş. Sadece vücudunda 18 kırık vardı. Hepsi de iyileşebilecek kırıklardı, nitekim 4 ay sonra da eski sağlığına kavuşmuştu.

Çok fena...

- Bu dünyada, bundan daha büyük bir acı olamaz herhalde. Öyle bir acıydı ki, kızımın yaşamasına sevinememiştim bile. Banu’nun o kazadan sağ çıkması gerçekten mucizeydi. Ben o yüzden kızıma "mucize çocuk" derim.

Şimdi kaç yaşında Banu?

- 17 yaşında...

Maşallah. Peki, bu korkunç olaydan sonra hayatınızda neler değişti Acun Bey?

- Kalbimdeki sızı hiç geçmiyor. Ben o olaydan sonra tam bir yıl evden dışarı çıkmadım. Kimseyle görüşmek, hiçbir şey yapmak istemiyordum. Hep arkadaşlarım eve geliyordu. Ben de sürekli onlarla oyun oynuyor, futbol izliyordum. Benim bu durumuma eşim daha fazla dayanamadı ve boşanmak istediğini söyledi. Ona göre benden pek bir şey olmayacaktı. Ve boşandık. Her şey o kadar üst üste gelmişti ki. Deli gibiydim... Tam dibe vurmuştum yani...

Dibe vurduktan sonra ne oldu da yeniden yükselmeye başladınız?

- Kanal D’nin genel müdürü olan İrfan Şahin, yeğenimin en yakın arkadaşıydı. Dolayısıyla çocukluğumu bilir. O dönem İrfan Ağabey, Show TV’de mali kontrolördü. Bir gün onu ziyarete gittim. Beni İlker Yasin ile tanıştırdı ve stajyer kadrosundan ayda 200 YTL’ye spor servisinde işe başladım. İki ay sonra da çıkartıldım. Fakat birkaç ay sonra İlker Bey beni yeniden işe aldı. Ama devamlı topun ağzındaydım.

Ne zaman, nasıl yırttınız?

- Beşiktaş maçlarına gittikten sonra... Beşiktaş muhabiri olduktan sonra bir anda sporcular ile samimi oldum, sıcak diyaloglar içinde bulundum. Bu samimiyetten dolayı bütün futbolcularla özel röportajlar yapmaya başladım ve bir anda yıldızım parladı. Parlamamla beraber Şansal Büyüka’nın yanına, Televole’ye maaşımın yedi katına transfer oldum. Televole o zaman futbol magazindi. İşte bu program benim hayatımın dönüm noktası oldu. Çünkü futbol dünyasından ünlüler dünyasına transfer oldum. Kimseyi satmadığım, samimi olduğum için sanat dünyasında da çok özel işler yaptım. Derken Televole içerisinde kendime ait bir bölümüm oldu ve o bölüm için bir süre sonra dünyayı dolaşmaya başladım. 105 ülke gezdim ve bu arada bir kez daha evlendim. Eşim Zeynep’ten de iki kızım daha var. Bir
3.5 yaşında Leyla, diğeri 6 aylık Yasemin. Yani üç kız babasıyım.

Peki... "Acun Firarda" programıyla birlikte yapımcılığa da başladınız. Şimdi de "Var mısın, Yok musun?" u yapıyorsunuz. Yeni projeler var mı?

- Gittiğim ülkelerde hep TV izlerdim. Dolayısıyla beğendiğim, zevk aldığım programları Türkiye’ye getirdim. Baktım ki benim zevk aldığım işlerden herkes zevk alıyor, program seçimlerini de ona göre yaptım. Yeni bir proje var mı, belki bir tane daha bir şey yaparım. Ama büyümek istemiyorum. Butik kalacağım. Yoksa bugün 10 proje yapar, 10 kat para kazanırım.

OYUNCULARLA OLMAZ

Son programınız "Var mısın, Yok musun?" ile yine zirvedesiniz. Biliyorsunuz aynı formatı "Büyük Teklif" olarak Halit Ergenç de sunmuştu. Ama beklenen başarı yakalanamadı. Sizce neden?

- Ben Halit Ergenç’i başarısız bulmam. Çok önemli bir karakter oyuncusu. Fakat dizilerde oynayan insanların, reality show sunmasına karşıyım. Çünkü ekran başındakilere çok inandırıcı gelmiyorlar.

KOLUMDA 36 DİKİŞ VAR

Ailemi trafik kazasında kaybedip, sonrasında ilk eşimden boşanınca ben de ipler tamamen koptu. Herkesin bir gün öleceğini, hayatın anlamsız olduğunu düşünerek ölümden hiç korkmadan yaşamaya başladım. Gidip motosiklet aldım. Sonra büyük bir kaza geçirdim. Bağdat Caddesi’nde... Bir araba soldan gelip çarptı. Arkamda da yakın arkadaşım vardı. O da o kazada vefat etti. Benim ise sol kolum kırıldı. 36 dikişli bir ameliyat geçirdim ve koluma platin takıldı.

Röportaj: Sema DENKER
Fotoğraflar:Sinan ÖZBALKAN

Hürriyet

Yorumlar

Ünal Orhan | 11 Ocak 2008 14:38
Söyleyecek bir şey bulmak zor.Bana en çok koyan,ilk eşinin gemiyi hemen terk edişi oldu.Ama Allah kulundan hiç bir zaman vazgeçmez.İşte yolları birden "dümdüz" oldu ve acun "ACUN" oldu.Sevgili kardeşim,çok şeker bir insansın.Pozitif enerji yayıyorsun etrafına.Bundan sonra acılardan uzak,başarılı ve mutlu olmanı dilerim.
Abdulsamet Sandal | 11 Ocak 2008 21:20
Türk televizyon tarihinde yeri olacak bir duraksamaya neden olan programının bittiği gün herhalde bir tek ben sevineceğim.
jan_21 | 11 Ocak 2008 21:35
acun türk televizyonlarına yeni renkler yeni tatlar getirdi.bir de kendisinin albenisi yüksek olunca bunca yarışma programları arasında ipi göğüsleyen kişi oluyor.tv kanallar aptal dizileri yayınlayacağına acun gibi birisini yetiştirsinler.hem reyting iyi olur hem de paraları çöpe gitmez..
Nihal | 12 Ocak 2008 19:53
''Uyu yavrum uyu,

uyutayım seni' kıvamında bir yarışma.Birileri kazanıyor,kaybediyor millet ekrana yapışıp seyrediyor.
mustafa | 12 Ocak 2008 22:29
helal olsun..sende anladın akpnin farkını ..bizi tv de dillendirdin..sesimizi..yansıtmışsın..röportajda......
zakkum | 13 Ocak 2008 00:44
acun programın ve sen muhteşemsin

tek kelimeyleeeee

ama herkesle konuş olurmu

bazı yarışmacılara hiç laf atmıyosun

mesela kemal senin sayende meşhur oldu sevildi

ama bi başkası sessizce gitti

buna dikkatt ett olurmu
TV'Cİ | 13 Ocak 2008 11:43
Varmısın yokmusun yarışma programında Acun'un sol kulağına takılı olan,normalde canlı yayınlarda kullanılan in ear denilen telsiz kulaklık ne işe yarıyor,bununla acun'a rejiden ne söyleniyor acaba, birde masadaki telefonun ucunda gerçekten hamdi diye birisi varmı acaba ,programın yapımcısı kendisi yani orada verilecek para Acunun cebinen çıkacak bu nedenle içerden birisinin verilecek paraya karar vermesi hiç inandırıcı gelmiyor.
maviş | 14 Ocak 2008 19:00
acun firarda nın tadı damagımızda kaldı yeni bölümlerini istiyorum
TV CIYE CEVAP | 16 Ocak 2008 01:12
Almanya da var bu yarisma ama aynen yilbasinda acun un yaptigi gibi kücük cantalari mankenler tutuyor ve herkes ayni model elbise giymis birde hamdi gibi tel. baglanan kisi yarisma salonuna bagli teras katta camlarla kapli odada bulunuyor tel. baglaniyor konusuyor yarismayi sunan kisiyle . Ama bizde hamdi nin görünmedigi gibi, yarismaya katilan veya katilmayan herkes yarismayi sulandiriyor,salya sümük aglayanmi, göbek atanmi daha da ne ararsan var.
Didem Ünsal | 17 Ocak 2008 09:51
Acun'un acıklı hikayesine üzüldüm ama bence gerek uluslararası arenadan yaptığı seçimler, gerekse son dönemde herkesi ekrana bağlayan kutulardan oluşma ve insana hiç bir şey ama hiç bir şey kazandırmayan (paradan başka) bu kötü yarışma, kendisine saygı duymamı engelliyor ne yazık ki. bence de butik kalmalı, hatta başka yarışma yapmamalı. bence aslına spor muhabirliğine dönmeli. yarışması bittiğinde herhalde ikinci sevinen de ben olacağım...
dikkat | 17 Ocak 2008 19:26
görünen o ki tartışılan ve sevilen bir isim acun! o halde (bu pazar) 20 Ocak 2008'de Show Tv'de saat 14.00'te yayınlanacak bandını sakın kaçırmayın derim. Ha ben mi kimim? bir dost :)
volkan | 19 Ocak 2008 22:54
acunu çok başarılı buluyorum çok acılar yaşamasına rağmen hayata çok sıkı tutunmuş çok çalışkan bir insan başarılar diliyorum
hayranınız:) | 24 Ocak 2008 09:26
helal olsun sizi çokkkkkkkkkkk sewiormcewap yazarsanıs sewinirim öptum

esra uyar | 25 Ocak 2008 14:05
aslında ben sizinle (acunla ) görüşmek istıyordum .yapılan survivor yarışmalarının devamını istıyorum.ayrıca bir sitede survivor kanaryalar ve aslanların çocuklar için olanın da yapılmasını isterdim .ben 13 yasımdayım bunedenle ısterım ızlerken ben cok hetcanlanıyordum .bu sıtenızde cok guzel olmus...(lütfen survivorı devaM ettırın)

bir acun hayranı:-) | 31 Ocak 2008 11:09
ben bu kadar muhteşem bir sunucu görmedim hayatımda var mısın yok musun'a zaten bayılıyorum anlattığı hikayeler çok acıklı onun yerinde başka biri olsaydı bunları kaldıramazdı daha nice nice programlara inşaallah........
???? | 31 Ocak 2008 14:47
bazı olumsuz yorumlar yapılmış acun sen sakın takma çizdiğin yol çok güzel.Meyve veren ağaç taşlanır ama bu sırada da meyve daima göz kamaştırır.seni taşlayanlarda şu anda senin yerinde olmak istiyenlerdir:)
NURDAN | 1 Şubat 2008 15:28
gerçekten hayat hikayene çok üzüldüm.ama seni eleştirenler bunu anlasınlar ki sen dişinle tırnağınla azmederek gelmişsin bu seviyeye.kimseye aldırma umarım bundan sonra hayatından mutluluk eksik olmaz allah sevdiklerinden ayırmaz...

(ama maalesef şu hamdi beyle telefonda konuştuğuna bende inanmıyorum)
emel | 4 Şubat 2008 12:26
süpersin acun bazı aptalca ve acımasızca yapılan eleştriler seni çekemeyenlerden gelmiş belli sen aynı çizgide seyrine devam et haaa bu yarışma da ben yarışmacı olmadan sakın bitmesin aman haa ölürüm sonra üzüntüden seni seviyorum DEVAM
zeliha | 6 Şubat 2008 16:45
acun abi allah annenle babana rahmet eylesin mekanları cennet toprakları bol olsun(amin).sen çok tatlısın yarışman hiç bitmesin en çok üzülen ben olurum ilk eşinin yaptığı çok yanlış kızının annesi bişey diyemem ama senin gibi adam hiç bırakılır mı ASLA BIRAKILMAZ ben 13 yaşındayım (seni çok seviyorum ama)birinide çok seviyorum gözümün önünde başkasıyla çıkıyor banada ümit veriyor ne yapmalıyım olay güzin ablaya döndü ama lütfen cevabını bekliyorum
sevinç | 10 Şubat 2008 15:34
gerçekten ülkemizde sizin kadar her yaptığı işlerde rekorlar kıran ve hiçbir zaman saygınlığından ve efendiliğinden ödün vermeyen her zaman biraz daha ileri giden bir kişi görmedim.Evet bende yaşadığınız olaylara çok üzüldüm ayrıca çokta taktir ettim çünkü ağır olaylar yaşamanıza rağmen kendinizi bırakmayıp toparlamanız beni çok sevindirdi.Her zaman başarılı olmanız dileğiyle sizi çok seviyorum ...!
dilara | 11 Şubat 2008 19:20
acun gerçekten süpersin.aynı zamandada çok sempatiksin.ouf yha sen olmasan bu programı izlemem de diyebilirim. emninim benim gibi bir çok kişi wardır aynı duyguları besleyen.hayat hikayen gerçektende anlatsam roman olur derler yha hani işte o cinsten.ya çouklarını eşini we seni hiç bi arda görmedik bi ara acun ılıcalı fotoğraflarının arasına onuda katarsan gerçekten çok sewinirmbaşarına başarı katman diliğiyle...
hatice mol | 12 Şubat 2008 14:50


Acun Ilıcalı,aslında senin için söylenecek çok şey var.Yarışmayı kaçırmıyorum,katılmayı çok isterim ama ailevi nedenle katılamıyorum.Sırf seninle tanışmak için.Sen çok kalitelisin,yaptığın proğramlarda öyle.Yani sen bize hayatınla yaşadıklarınla herşeye rağmen ben dimdik ayaktayım neleri başardım diyorsun.Harika bir insansın inan annem rahatsız olmasa sırf seninle tanışmak için yarışmaya katılırdım.Ama ne çare.Sana bir ömür sağlıklı bir hayat dilerim.
melis | 13 Şubat 2008 13:48
Yarışmayı beğendim.Yalnız şu hamdi beyin simasını bi gösterirseniz çok sevinicem.Ayrıca Survivor'ın yeni bölümlerini çekerseniz daha müthiş olacak.Çok başarılı bir program.Acun Ilıcalı'yı çok beğeniyorum

ve başarılarının devamını temenni ediyorum

.... | 15 Şubat 2008 11:53
yaa süper bi insansın acun abi.sana ne denebilirki?
Nazlı | 23 Şubat 2008 13:51
Sevgili Acun sizi çok seviyorum ciddi sempatik candan samimi kişiliğiniz ve kaliteli proğramlarınızla herkesin kalbinde yer aldınız.Ömür acısıyla tatlısıyla bir şekilde geçiyor sana mutlu ve başarılı hayat diliyorum sevgiler.
Ebru MARDİN | 24 Şubat 2008 05:37
sevgili acun varmısın yokmusun yarışmasını ailece severek,heyecanla izliyoruz.sahnedeki performansınızı çok beğeniyorum ayrıca sizi çok seviyor ve beğeniyorum.Geçenlerde bugün gazetesinde şebnnem Özuzcanla yaptığınız ropörtajı gazetede okudum beni etkileyen şu oldu CUMA NAMAZINA GİTMENİZ,İMANLI OLMANIZ,30 GÜN ORUÇ TUTMANIZ,AK PARTİYE OY KULLANMANIZ VE İÇKİ İÇMEMENİZ BENİ ÇOK ETKİLEDİ VE SİZE OLAN SEVGİMİ DAHADA ARTTIRDI Hayat hikayenizi okudum ve çok etkilendim empati yaparak biraz olsun ne acılar çektiğinizi anladım.eski eşinizi çok merak ediyorum sizin gibi bir erkekten nesıl olurda vaz geçer SİZİN GİBİ BİR ERKEKTEN VAZGEÇEN BİR BAYANIN KESİNLİKLE AKLINDAN ŞÜPHE EDERİM insanlar evlendikleri zaman şu soru sorulur iyi günde kötü günde beraber olmaya söz verıyormusunuz?eminim eski eşiniz EVET demiştir ama sözünü tutamamış ne yazıkki eşinizin yerinde ben olsaydım ölenedek yanınızda olurdum .Ama olsun yüce rabbim karşınıza zeynep hanım gibi birini çıkarmış dilerim eşiniz ve çocuklarınızla mutlusunuzdur :)RABBİM SİZLERİ HERZAMAN İYİ İNSANLARLA KARŞILAŞTIRSIN GERİ KALAN HAYATINIZDA SAĞLIK,MUTLULUK,HUZUR VE HERZAMAN BAŞARILI OLMANAZI DİLERİM AMİN... ALLAH'A EMANET OLUN
burcu | 24 Şubat 2008 18:06
ewt bn de acun abimi çok beğeniyorum çok başarılı bncede hep böyle dewam et acun abi fakat bişey rica edicem SURVİVOR YENİDEN BAŞLASIN LÜTFENNNNN YAA bni kırmassın dimi
gülgüzeli | 24 Şubat 2008 22:44
acun bey hayat hikayeniz gerçekten acı ama hayatta acılarla dolu diğil mi
elena | 6 Mart 2008 20:50
ben acun ılıcalıyı çok seviyorum çok tatlı ve sempatik bir insan onun başına gelen bu talihsiz olaylara çok üzülüyorum acun bey kızına mucize çocuk diyo ama başına gelen bu olaylardan sonra sağ kalmışsa bence mucize olan acun bey. varmısın yokmusun programını çok seviyorum ve beğenerek izliyorum acun by programı sunuşuyla oraya renk katıyo ben daha 16 yaşındayım ama bende yarışmak istiyorum yaşımdan dolayı yarışamıyorum onu çok seviyorum
selin | 6 Mart 2008 20:57
acunu çok seviyorum onun başarılarının devamını diliyorum başına gelen bu talihsiz olaylardan dalayı çok üzgünüm ilk eşinin onu terk etmesi değilde ona destek olacağına resmen köstek olmuş üstelik birde kızları var ama şimdi acun by çok daha iyi yüreğindeki ateş kalbindeki sızı hiç geçmesede iyi çünkü 3 kız babası ayakta durması şart duruyoda zaten onun yerinde kim olsa pes etmişti acunu bu başarılarından dolayı ve direncinden dolayı tebrik ediyorum
melek | 15 Ocak 2009 20:34
çokk üzüldüm acun abi ya valla sen bunları hakketmezdin ama insanınn ALLAHA inancı olunca mükafatını görüyo.ilk eşinizin öyle yapması ayrıca ben çok üzüldüm.sevgi;fedakarlık ister.acun abiiiii çoooookkkkkk iyisin ALLAHA EMENET OLUN
gönül savaşcı | 26 Ocak 2009 20:13
acn bey sizi öncelikle çok beyeniyorum bunu belirtmek istiyorum ve başarılarınızın devamını diliyorum size bir sorum olacak ama
ben yarışmaya müracat ettim am seçilmadim her arıcakmışsınız diye telefon bekliyorum inanın çok ihtiyacım var bu paraya lütfen düşünün saygılar ve sevgiler sunuyorum
aziz | 23 Şubat 2009 21:23
aferin
leman azerikizi | 5 Eylül 2009 22:57
allah rahmet eylesin... ilk esi Seda boyle yapmamaliydi. yikilana bir darbe daha vurmazlar..
acaba hala Sedayla goruwuyolarmi?
ceren | 14 Eylül 2009 15:08
acun aBİ ASENİ ÇOKKKKK SEVİYORUM TAKDİR EDİLECEK BİRİSİN AYRICA ÇOK YAKIŞIKLI, KARİZMATİK VE SEMPATİKSİN SUNUCULUK SANA ÇOK YAKIŞIYOR İYİKİ VARSIN
CEREN | 14 Eylül 2009 15:12
YA ACUN SEN BİR ERZURUM DELİKANLISISIN SENİ GERÇEKTEN ÇOK ÇOK BEĞENİYORUM HER YÖNDEN HARİKASIN ÇOK KARİZAMTİKSİN İNŞALLAH BİR GÜN SENİNLE TANIŞIRIM EKRANLARA ÇOK YAKIŞIYORSUN
ecee | 16 Eylül 2009 16:40
biçok insanın kaldıramayacağı seyler yasamışşınız ama ne mutu ki toparlanmayı basarmişşini ben bu kadar güçlü olamazdım basarılarınızın devamını dileriö.....:)
pınar | 5 Ekim 2009 10:54
bana bakın aklınızı başınıza toplayın ne yarışması yaptığı programla mılletı enkaz yığını halın e getırdı reytın uğrun mılyonlarca ınsanlara form doldurtup hayal kırıklığına uğrattı ha dıyeceksınızkı yarışmaya baş vurmayın nasıl vurmasın mılletın ekmeğı umut umutsuz yaşanmaz yarışmaya bır bakın hep tanınmış simalar rauf denkdaşın gelını yok yalının vokalıstı yok adrına lımanın gönderdığı şöfor yok yabancılar yahutta yenıden hıkayelerını anlatarak ağlayarak bıtap düşmüş insanlar ahhhhhhhhh benım canlarım memleketımın saf ınsanları bırde yarışmaya gelenlere sız ıyısınızkı burdasınız yok sız mılyonların içi,nden seçılmış ınsanlarsınız ulan bız neyız kım bılır kaçyüz kışı ağlayarak üzülereek hayal kırıklğı yaşadı hele elemelerde yaşanan rezıllıklerde ayrı ordada torpıl var zaten jurı üyelerı demekkı hep karadenızlıkı yarışmacıların çoğu karadenızlı hıç bakın kendı memleketınden ınsan varmı tabı olmaz güya torpıl yapmıyor havaları ama yaptığın torpıller kaçı aştı hoşçakalın yorumcu arkadaşlar sunucumuz varmısın yokmusundan kaçmak üzere nasıl bu kadar insana hesap verecek yalandan sow tv paramı vermıyor ınandınızmı kaçmak için numara mıllet yığıldı işin içindende çıkamıyacak bak yenı bır program ve göz boyama vay vay ne dıyeyım ben aklımızı açalım o akıllı bız delı şimdıden teşekkür ederım yoruma açık bır sıte yaptığınız için
seda kurnaz | 10 Ekim 2009 15:06
ilk eşinden olan kızına sahip çıkıyormu acaba
söylemem | 27 Kasım 2009 12:59
helal olsun adama tüm acıları aşa yukarı yaşamış ama dimdik ayakta kalmasını örenmiş
CENNET | 9 Ocak 2010 23:14
ACUN BEY YAŞADIKLARINI ALLAHIM KİMSE BAŞINA VERMESİN ACUN BEY LÜTFEN BANA YARDIM EDERMİSİN ÇOK ZOR DURUMDAYIM 03323470513
eloşşşş | 31 Ocak 2010 01:08
vay be acun ılıcalı tebrik ederim maşallah baya şey geçmiş başından hepsini sağ sağlim etltmışsın tmm güzel hoşta nıye diğer eişe geri dönmedin keşke döneydin:(
ayşe | 23 Şubat 2010 16:39
acun abıcım zeynep ablayla bırbırınıze cok ama cok yakısıyosunuz ve cocuklarınızda cok tatlı eşiniz bır mükemmel
makbule doğan | 25 Şubat 2010 12:27
acun seni çok seviyorum çok yakışıklısın sana aşığım
melisa | 25 Şubat 2010 18:49
eşinizle bşrbirinize çok yakışıyosunuz çocuklarınızda çokkkkkkkkkkkkkk tatlı ailenizle mutluluklar dilerim
özlem baysal | 27 Şubat 2010 23:56
Tek bişey keşke eşimacun abiye benzese.Tabi gece oynanan oyunlar harıc.Çünkü ben cok kıskancım.Allah bundan sonra kötüşeyler yaşatmasın inlallah
seni seven | 28 Şubat 2010 17:07
acun sen benim aşkımsın eşin bencce çok şanslı mutluluklar
leyla | 28 Şubat 2010 21:05
bende
AYSUN KÜBRA | 4 Mart 2010 08:12
ACUNUM SNİN COQ BÜYÜK HAYRANIZIZ COLACOLA RESMİNİ ÖPÜYORUZ.SENİ SEVİYORUM..
KBSA | 4 Mart 2010 13:12
tüm kızlar bi adım geri biz aşığız aşıklar delidir...
acun sana öyle bi hayranım ki eğer bu satırları okuyorsan sana dahada sevgimiz artıyo bu arada bu kadar kızı görünce çıldırıyoruz zaten sana deliyiz eebide çıldırmayalım ama senin içiin herşeyi yaptım
sen reyting kazan diye öğretmenlerimizi YETENEK SİZİNİZ TÜRKİYEYİ izlesinler diye sana yan hangi bunu yapmış biz seni ünlü olduğun için değil seni sen olduğun için seviyoruz... bu arada seni seviyoruuz..
BUSE | 8 Mart 2010 17:09
BAŞINIZ SAĞOLSUN. Başarılarınızın devamnı dilerim
çimen | 22 Mart 2010 08:19
GERÇEKTEN ÇOK ACIKLI BİR O KADAR MUCİZELİ VE MACERALI BİR HAYATI VAR. BEN GERÇEKTEN ACUN U ÇOK SEVİYORUM. HAYATAKKİ EN BÜYÜK İSTEKLERİMDEN BİR TANESİ ONUNLA RÖPORTAJ YAPMAK. VE İNŞALLAH ÖLMEDEN BU DİLEĞİMİ GERÇEKLEŞTİRMEK İSTİYORUM. GERÇİ ŞIRNAK UZAK BİR YER AMA OLSUN. İMKANSIZLIĞA INANMIYORUM. İYİ GÜNLER
asıye | 26 Mart 2010 08:47
çekın yağ çekın acun ılıcalıya o yesın paraları sızde gıdın çarşıdan kendınıze bışey alamayın o mılletın sırtından paraları kazansın ölen halk sırtından para kazanılan halk bır örnek yetenek sızsınız yarışmasında mılletın çocuğu 5 ay programı sürdürdü kazanan kım 2 genç bırde astoronomık fıatlarla juri üyelerı paraları götürdü götürün sızı kım tutar elın çocuğu canı çıktı yol parası verdı elemelere katıldı üst baş gıysı masrafı yaptı gıttı geldı yoruldu kaç elemeden geçtı terledı heyecanlandı sonuç fıyasko bırde jurı üyelerı tarafından azarlanmak dalga geçılmek ne oluyor o çocukların gençlerın gösterısı sayesınde para kazandılar işte abınızın sevdığınız acununuzun yaptığı program kendı ve zengınlerın cebını doldurdu hadı kolay gelsın olay bu çekemıyor yazıyor demeyın ne ben yarışmaya katıldım nede çocuklarımı gönderdım ben ezdırırmıyım kendımı ve çocuklarımı ona boşverın kendınızı sevın akıllı olun o işini götürüyor senın veya sızın ölünüz olsa o sıze acıyacakmı akıllı olun hadı yorumcu arkadaşlar işiniz rast gıtsın
fatma bykz | 30 Mart 2010 03:06
acun ılıcalı bu ara televizyonda en güzel programları yapan nadir insanlardan biri bence.televizyonun acun gibi düzgün b insana çok ihtiyacı vardı,bizi kendinden mahrum bırakma acun.allah yolunu hep böyle açık etsin...
.... | 5 Nisan 2010 16:24
o didem kimse acun ılıcalıyı çekemiyo herhalde
asıye kabalak | 7 Nisan 2010 10:20
kım kımı çekemıyormuş doğru konuştuklarım acımı geldı kardeşım banane sevın sevın iltıfat edın durun adam çekıcı ve polıtıkacı sevdırmış kendını ama bıraz kalp gözünüzü açın kızın bırı ordan bağırıyor yazıyor acun senı sevıyorum aşığım dıyor şımdı eğrı oturalım doğru konuşalım acun böyle yalvaran kızları ne yapsın adam ünlü zengın çevresı ünlü kadın kız dolu bırde evlı hadı bakalım ben ne dıyeyım acıyorum mılletın halıne türkıyede o kadar zor durumda insan var mılyarlara fıftı sentler adrıana limalar porno yıldızları parıs hıltonlar getırılıyor hedıyeler yedırmeler güzelce ağırlayıp göderıyor paraları kıme ödetıyor şow tv sen ne yapıyorsun garıbım sürünerek yaşa daha ne anlatayım bızı sömürenı yağlamayalım hangı dıdem acunu çekemıyor çekemıyorum varmı dıyeceğın uyu çarşıdan ne alabılıyorsunuz çıktığınız zaman sızı kırmak için bunları yazmıyorum gözünüz açılsın
derya balta | 28 Nisan 2010 20:34
acun ben seni cok seviyorum senin programlarini cok da seviyorum
Alev | 19 Temmuz 2010 15:13
İrade güçü yüksek bir insan tanıdı Türkiye.Bu insan yaptıklarıyla değil yapacaklarıyla konuşturuyor kendini.Her yaptığı işin altından başarıyla kalkmasını nedenleri elbette ki geçmişindeki yaşayışıylada önemli çünlü en yakınım dediğin kişileri ister ölümle ister ayrılıkla kaybetmiş olmasının ardından gerçek hayata tutunan biri elbette televizyon dünyası dediğimiz bu sanal aleminde KRAL'ı olur..Bir GS li olarak yaptığı her iyi şeyler için TEŞŞEKÜRLER...
fatma | 7 Ağustos 2010 18:00
hepimiz yakınımızı kaybedıyoruz gıttı abım karaciğer kanserınden gıttı anam akciğer kanserınden ha demekkı bız ölümlerı hakkedıyoruz arka arkaya çünkü ünlü değiliz bıze acıyan yok ağlayıp böğürüp duruyoruz vede çoğumuz böyleyız yahu bıze kım acıyor şimdı sen acı dur yarışmalarda porno yıldızlarını yedırıp içirip senıde ekrandan baktırsında gör bışey dıyeceğım neyse bırde hakaret var işin içinde yanı o kadar insana yok dıyıpte bır kaç kişiyı canı çektığını oraya çağırması diğerlerını küçük düşürmüyormu o iyi sen kötü aramıza ıkılık sokuyor kaynatıyor resmen abı ne sevdırmış kendını yukarıda yazı yazan vatandaş arkadaşım sana o burnunu bıle sılmez görüşmeye gıt tenazül edıp senınle görüşmez bıle şimdı ne acı gelıyor laflarım ama inan hepsı gerçek o hemşerılerını bıle satar hey gıdı
KÜBRAA | 9 Ağustos 2010 18:55
bi gün hepimiz ölücez.Allah Acun abinin yüzünden gülücükleri hiç eksik etmesin inşallah... seni ço0o0o0ook seviyorum
nergis | 23 Ağustos 2010 22:35
acunun ilk eşini merak ediyorum
cemile | 2 Eylül 2010 12:33
acun bence super.en cok da gulumsemesini seviyorum.umarim ailesile beraber hep mutlu olur.
mert | 13 Eylül 2010 15:20
.......................
balık | 19 Eylül 2010 22:53
acun süpersin hep böyle kal
edadağdevıren | 23 Eylül 2010 09:44
ben artık anladımkı kımsenın aklını açamıyorum hem dıyeceksınızkı sanane doğru ne halınız varsa görün acunun gerçek yüzünü anlatmak banamı kalmış ulan ben kımım ıyı bende sıze uyayım çekemıyen dıdem olmayayım acuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu senı çok sevıyorum tabı ulaşamıyorumda ölüyorum kahrımdan ulan ben sizden daha çok sevıyormuşum sizin aklınızı nıye açıyormuşumki zaten nefret sevgıyı doğurur yahu ne karizmafık adam vay yakışıklı
hülya | 30 Eylül 2010 14:51
helal be abim sana...
sinan | 23 Kasım 2010 01:54
şimi adamın gerçekten aile terbiyesi mümemmel.onun gibi para pul sahibi insanların neler yaptıklarını nasıl sapıttıklarını görüoruz.bu adamın bu konuda gerçekten maaşallahı var. ailesine sahip çıkan , gece hytında paraları kızlarla gönül eğlendirerek geçiren bi adam değil.bu yzden her gzelliği hak ediyor.başarılarının dewamını diliyorum kendisine
meri | 27 Kasım 2010 22:50
seni ve evlilik hayatını takdir ediyorummmmm
bahar sar | 28 Kasım 2010 00:01
heheh adam dediginiz gii cikmadi :)
ACI BİBER | 28 Kasım 2010 14:08
YAAA HERKESTEN ÖZÜR DİLEYEREK YAZIMA BAŞLAMAK İSTİYORUM...BİZ NE KADAR CAHİL VE NE KADAR DNGESİZ BİR MİLLETİZ YAAA CEBİMİZDEKİ SON PARAYI BİLMEM NE SANATCISININ KONSERİNE,BİLMEM NE SANATCISININ FİLMİNE HARCARIZ..HERİFLERİ LÜKS VE ZEVKE ULAŞTIRIRIZ..SONRADA UTANMADAN SON MODEL JEEP ALMIŞ,YAT ALMIŞ KAT ALMIŞ DİYE VIDI VIDI KONUŞURUZ..BİZLER SAYESİNDE LÜKSE KAVUŞANLARDA BİZE CÜZZAMLI GİBİ BAKARAK LÜKS İÇİNDE YAŞARLAR..ALOOO MİLLET UYANIN YİYECEK EKMEK ALMAK VARKEN SON PARANIZLA KİMLERİ ZENGİN EDİYORSUNUZ...V .UYANIN ARTIK NE OLUR UYANIN BU PİYASADA DÖNEN PİS OYUNLARI YAŞAYANLARDAN DİNLEYİN BAKIN BAKALIM MELEK SANDIKLARINIZ NASIL BİR ŞEYTAN ÇIKIYOR...BU CAMİADA DÖNEN PİSLİK OYUNLAR YÜZÜNDEN KAÇ GENÇ KIZ NELERİNİ KAYBETTİ,NE YOLLARA DÜŞTÜ BUNLARDAN KİMSENİN HABERİ VARMII. İLK ÖNCE DETAYLI BİR ARAŞTIRIN BAKALIM SONRA O KİŞİLERİN BEŞ METRE YANINA YAKLAŞACAKMISINIZ...HADİİİ HODRİ MEYDAN GÖREYİM SİZİ
güler | 28 Kasım 2010 14:53
halkın gözünde sanırım acun artık eski acun olmayacaktır.Zor gününde onun kolundan tutan eşi Zeynep hanıma karşı da büyük hata yaptı. C zaten buymuş...sadece tanınan bu...kişi oldu. Umarım hem adalet hem de ilahi adalet yerini bulacaktır .sonu kötü gibi görünüyor.Zeynep hanıma da mal varlığının yarısını değil 4/3 verilmeli.İnşallah butür erkeklerin burnunu sürtecek yürekli bir hakim de çıkacaktır. Manen Zeynep hanımı sadece destekleyebiliyoruz. Zeynep hn.yolunuz açık olsun...
nermin | 28 Kasım 2010 23:13
hayatı boyunca böyle sıkıntılar yaşayan birine hiçbir şeyi çok görmüyorum ne olursa olsun yaptıklarını eleştirmek başkasına düşmez ve ben innanıyorun ki onu temize çıkarmasada kesin ileri sunulabilecek özel nedenleri vardır
AYŞE | 29 Kasım 2010 23:15
BU KADAR BÜYÜK ACILAR YAŞAYAN BİR İNSAN NASIL ACI ÇEKTİRİR.BU İHANET SİZE HİÇ YAKIŞMADI.SON DERECE SAYGI DUYDUĞUM BİR KARAKTER BİR ANDA TOZ DUMAN OLDU.YAŞADIĞINIZ HERŞEYDE BİR ANLAM VAR ASLINDA...DÜNYA ÜÇ GÜNLÜK...BUNA İKİ AÇIDAN DA BAKABİLİRSİN TABİ.E OZAMAN HAYATIMI YAŞAYAYIM AÇISI.YA DA KUL HAKKINA GİRMEYEYİM KİMSENİN YÜREĞİNİ KANATMAYAYIM KENDİ NEFSİM İÇİN İRADESİZLİĞİM İÇİN.
EVET TIPKI DÜŞÜNDÜĞÜN GİBİ.ÇOK ETKİLENDİM SİZİN İHANETİNİZDEN:AMA DÜŞÜNDÜĞÜM kızların.ben aldatılan bir annenin kızıyım.dikkat edin annenin diyorum.Ogünden sonra hep yanımda olan babam aslında benim hiç babam olamadı.Çünkü baba olmak büyüklüktü.saygınlıktı.ve saygın insanlar eşlerine bunu asla yapmazdı.Öğrendiğimde ilkokul ikinci sınıftaydım ve o yıllardan hatırladığım tek şey annemin nekadar acı çektiği.Şimdi babam yaşamıyor.Pişmanlığıyla öldü.Annem onu affetti.Ama ben hiç affetmedim.çünki benden izi hiç gitmedi o ihanetin.Aman be sende deme sakın kız çocuklarının €'inde vardır bu.Çok zor evlendim ve aşık olarak değil güvenerek evlendim.Lakin hala canım yanar aklıma gelince.Ve hep o acıyı yaşamaktan korkarım.Dilerim seni o 20'lik güzel sevgilin aldatır bir gün.Bu durumu başka türlü anlayamazsın.Bu arada ben seni kim 500 milyar ister yarışmasından önce de çok severdim.İnanılmaz bi hayranlığım vardı sana.e ne oldu canım..hiç bişey tabiki ne kaybedersin....Ama canın yanıcak bunu hissetmek zor değil...Rabbim en kısa zamanda gerçeği buldursun sana ve kızlarına acı vermesin...
nevin | 22 Aralık 2010 19:08
acun inanılmaz derecede sana hayranım katıldıgın her programı saba ntv spor haberturk ntv takip ediyorum nacizane önerim varmısın yokmusun un devam etmesi yeni yarısmacılarla birlikte mesela yetenek sizsinizde dikkat ceken sevimli ama dereceye giremeyen veya giren kisilerinde varmısın yokmusununun yeni sezondaki bölümlerine ilave etmen survıvor yarısması unlululer bir gurupta diger gurupta halktan tanınmamıs insanlar degilde diger yarısmalarından tanıdıgımız kişilere öncelik vermeni rica ediyorum (önceki survıvorda oldugu gibi)mesela dans yarısmasını pek fazla sevemedim ama sen oldugun için izlemeye calısıyorum bence yarısmacıların cogu cok resmi juri veya konuklarla biraz daha sohbet edebilirler yani muhabbet fazla yok hayatında basarılar dilerim sana sevgiler
gamzeeemmm | 2 Ocak 2011 16:28
çok basarılı buluyorum seni ama bu hareket hiç yakişmadi sana
asıye kabalak | 20 Ocak 2011 21:26
acun hayranları ne haber dıyorumkı adam torpıl yapıyor inanan yok dıyorumkı kızlara ağzı açık bakıyor yarışmacı kızlar hoplarken sevınçten içi içine sığmıyor anlattım anlattım ama bana dıdemın bırı acunu çekemıyor dendı pekı hadı özel hayatını bır kenara bırakalım pekı adaletlı hakkanıyetlı bır liste çıkardı ve bu listede acun medyada çalışan ve yakınları bu yarışmaya gıremez yasaktır pekı yasağa ne oldu kardeşı sunuculuk yapıyor şeyma artıstı yarışmaya gırıyor bu haksızlık değılmı halk saf ınanıyor mılletle kedının fareyle oynadığı gıbı oynadı arkadaş kadında güzel olsa adrıana lıma olsa neyse çok yorum yazdım ama demek ben mılletten önce uyanmışım baksana yukarıda bırı çok başarılı buluyor kızım üç kağıtçı olursan sende başarılı olursun sakın bana alınma
seval baştu 28.3.2011 | 28 Mart 2011 18:11
Acun oglum allah senin gibi kişileri korusun.Sen harika birisin.Allah işini gücünü rast getirsin.Sen 7 den 70 e herkesin gönlüne taht kursun.bende 54 yaşındayım seni cok seviyorum ne yazacağımı bilmiyorum.Senin gibiler çok az bulunur Onun için kendine iyi bak SENİ ÇOK AMA ÇOK SEVİYORUM.Yolun açık olsun.AMİNNNNNNNNN....
selma | 23 Mayıs 2011 13:15
sevgili
acun bey size nasıl ulaşabilirim önemli bir aile meselesi
iki çocuğum var lütfen yardım edin
BENDE SAKLI? | 14 Haziran 2011 01:01
MERABA ACUN BU YAZDIKLARIMI OKURMUSUN BU YOĞUNLUKTA SANMIYORUM AMA GENEDE DÜŞÜNCELERİMİ SÖYLEMEK İSTEDİM İŞİNİZ YAPTIĞINIZ İŞLERLE TAKTİRE ŞAYANSINIZ AMA TABİ KİMSE DÖRT DÖRTLÜK OLAMAZ TABİ SİZDE YORUMLARI OKUDUM DA HİÇTE HOŞ ŞEYLER DEYİL BİR ŞEY SÖYLİYEYİM BANA GÖRE İNSAN HAYATA BİKERE GELİR BİKERE SEVER BEN ŞUNUDA ANLAMIŞ DEYİLİM KADIN OLSUN ERKEK OLSUN NEDEN HEP BİR ARAYIŞ İÇİNDEDİRLER ARAYIPTA BULAMADIKLARI NEDİR MESELA SİZE SORMAK İSTERİM NE OLUYO EVLENDİNİZ ÇOÇUKLARINIZ OLDU HEYCAN BİTTİMİ ?
AMA SANA ŞUNU SÖYLİYEYİM SEN ACUN ILICALISIN SEN BU DEYİLSİN BU GÜNE KADAR AİLENLE BİLE SENİ GÖREMESKEN SENİ BU ŞEKİLDE HOŞ OLMUYAN GÖRÜNTÜLERLE SEVENLERİNİ ÜZME :(SEVMİYENLERİNİDE GÜLDÜRME:)
HERŞEY İÇİNDEN GEÇTİĞİ GİBİ OLSUN .
hikmet hışırcı | 26 Haziran 2011 14:48
yardımcı olun bana ben survıra çok katılmak istiyorum izmirde oturuyorum
burcu | 12 Temmuz 2011 00:04
sen evcil sadık adam gibi adamsın derken aldatmayı sana yakıştıramadım en saglam adam dedigim örnek dedigim insanda hayalkırıklıgı yaşadım SANA YAKIŞMADI ADAMIM
ilknur | 20 Temmuz 2011 14:34
arkadaşlar bnd sizin gibi düşünüordum acun ılıcalı çok cana yakın iyi biri ama bu düüşncelkerim nasılmı değişti
size söyliyeyim acun ılıcalı o 2 kızı ve karısına rağman hiç utanmadan yani bir sevgilisi varmış hatta
eşinden ayrılmadan haylada ayrılmadı tamm olabilir ama bide utanmadan sevgilisini
VARMISIN YOKMUSUN yarışmasına sokmuş
YAZIKLAR OLSUN ACUN ILICALI
muhbet | 16 Ekim 2011 14:35
acun abim seni çok seviyorum çok ama çok dünyada olduğun için önce allaha snra sana çok teşekürler.iyijki varsın .nazar değmesin maşşlah sana
belgin yumak | 27 Ekim 2011 00:32
acun samimi ve dürüst olduğu için ilerliyor bence sahte yüzü yok hilekar değil

Yorum Ekle