Metni Büyüt Metni Küçült
19 Ekim 2012

Gülben'in annesi huzurevinde!

Huzur yok... Para mutluluk getirmedi... Gülben Ergen'in annesi 750 bin TL verip, İzmir'deki Darüşşafaka Rezidansı'na yerleşmek istedi. Ancak evladı tepki gösterdi...
Gülben'in annesi huzurevinde! Gülben Ergen'in şoke eden görüntüsü!-TIKLA


Gülben Ergen "Durdurun dünyayı" dedi. Yeni bir albümle müzik piyasasına girdi. Aşkta huzuru bulamayan ünlü sanatçı, yeni eserleriyle sevinecekti. Ama bu umut, annesinin bir isteği ile hüzne dönüştü. Ergen'in annesi Gülser Hanım, huzurevine yerleşmek istedi. Bunun için de İzmir Urla'da bulunan Darüşşafaka Rezidans'ı seçti. Arkadaşının tavsiyesiyle Urla'ya giden Gülser Hanım, huzurevini çok beğendi. Bunun karşılığında 750 bin TL ödeyecekti. Söz konusu rezidans ise 5 yıldızlı konforuyla otelleri aratmıyordu. Ancak bunu öğrenen Gülben Ergen, kıyameti kopardı.

ANNE-KIZIN ARASI MI AÇIK?
Ünlü sanatçı, annesini, huzurevine yerleşme fikrinden vazgeçirmeye çalıştı. Gülser Hanım ise bu konuda ısrarını korudu. Bu da akıllara "Anne ile kızı arasında bir sorun mu var" sorusunu getirdi. Bu arada Darüşşafaka'nın İstanbul Şenesenevler'deki rezidansının fiyatı da dudak uçuklattı! Söz konusu rezidansa girmek için 365 bin dolar (yaklaşık 750 bin TL) ödemek gerekiyordu. Öte yandan Darüşşafaka'nın huzurevlerinin ultra lüks otellerden farksız olması dikkat çekiyor. İzmir'deki huzurevi 1+1, 2+1 ve 80 metrekare büyüklüğünde süitler olmak üzere toplam 171 odadan oluşuyor. 20 bin metrekarelik alan üzerine kurulan Urla Rezidans'ın Ara Bakım Ünitesi ile Fizik Tedavi Ünitesi, uzman kadrosu ve son teknoloji cihazlarıyla ihtiyaç duydukları an bağışçıların hizmetinde...

HAYIRLI EVLATLAR
Gülben Ergen'in annesi huzurevini tercih ederken, ünlü sonucu Gül Gölge Saygı, kesenin ağzını açtı. Saygı, İstanbul'un lüks semti Bağdat Caddesi'nde annesine tam 400 bin dolara (800 bin TL) bir daire satın aldı. Yine komedyen Ata Demirer de annesi için Cihangir'de 750 TL'lik bir ev beğendi.

AİLE BOYU GERİLİM
Bazı ünlüler aileleri için varını yoğunu harcıyor, bazıları ise onlardan uzak duruyor. Ünlü şarkıcı Ebru Gündeş'in babasının fakir bir hayat sürdüğü iddia edildi. Manken Nefise Karatay da yıllarca babasıyla görüşmedi. Ancak Nefise'nin düğünü baba kızı yeniden bir araya getirdi. Model Aysun Kayacı da İstanbul'da balıkçılık yapan babasına kapıları kapadı.