Metni Büyüt Metni Küçült
10 Ekim 2008

Herşey Dahil fark attı

Show tv iç yapımlar tarafından hazırlanan Alişan ile Çağla Şıkel’in sunduğu Herşey Dahil Çarşamba günü yayınlandığı kuşakta tüm takiplerini geçerek birinci oldu.
Herşey Dahil fark attı Balat’ın Gülleri anne-kızdan sevgilisine kaçan Seda ile ona küsen annesi canlı yayında buluştu. Gözyaşlarını sel olduğu programda birbuçuk aydı görüşmeyen anne kız milyonların önünde barıştı. Programın ikinci bölümünde ise Bizimkiler Dizis’nde tam 14 yıl her hafta muhasebeciyi oynayan Erdinç Dinç’in yalnızlığı ve yokluklar içindeki hayatı vardı. Müthiş dramatik sahnelerin yaşandığı program hem AB hem de totalde tüm rakiplerini geçerek milyonları ekrana kilitledi...

--SEMA ÇELEBİ’NİN GÖZYAŞLARI--

Dünkü Herşey Dahil programında ise ünlü işkadını ve yarışmaların jüri üyesi Sema Çelebi’nin gözyaşları vardı.

Ekranlarda sert ve güçlü bir portre çizen, yarışmalarda ünlülere meydan okuyan Sema Çelebi’nin bugüne kadar herkesten gizlediği hayatında dramlar ve acılar ortaya çıktı. Sema Çelebi il kez anlattığı öteki hayatında parçalanmış bir ailenin çocuğu olduğunu gözyaşlarıyla anlattı. Milyonlar sert kadın Sema Çelebi’yi ilk kez ağlarken gördü.

Ünlü işkadını, birgün kapılarının çalındığını açtığında postacıyı karşısında gördüğünü belirterek “Bana mahkemeden gelen celp kağıdını uzattı. Baktım Anne ve bababımın boşanma davasını konu ediyor. O güne kadar haberim yoktu. Dünyam karardı, kabus başladı” dedi.