Metni Büyüt Metni Küçült
11 Aralık 2016

Milli fitness modeli Deniz Eke: Erkeklere kafa yormadım

Bikini kategorisinde vücut geliştirme sporcusu olan Deniz Eke, görenleri kendine hayran bırakıyor. Son olarak gazetede röportaj veren milli sporcu kendisini daha iyi tanımamızı sağladı
Milli fitness modeli Deniz Eke: Erkeklere kafa yormadım Bikini modeli ve erkeklere taş çıkaran kaslı vücudu ile sosyal medya fenomeni olan Deniz Eke, sporculuğunun gereklilikleri ve özel hayatı hakkında Vatan Gazetesi'ne konuştu. Tamamen kendisini işine yoğunlaştırdığını belirten Eke, "Erkeklere kafa yormadım" ifadesini kullandı.

AĞIRLIK KALDIRIYOR, DANS DERSİ ALIYOR

Bikini kategorisinde vücut geliştirme yapan Deniz Eke, sadece kas yapmaya değil, aynı zamanda kadınlık hatlarını kaybetmeden çalışmanın gerekliliğinden bahsediyor. Haftanın her günü antrenman yaptığını ve sabah 7'de güne kardiyo ile başladığını söyleyen fit sporcu, öğleden sonra da ağırlık antrenmanı yaparak formunu koruduğunu anlatıyor.

Aynı zamanda podyumda estetik olmanın da yarıştığı kategoride esas olduğunu vurgulayarak, daha kıvrak ve estetik görünmek için dans ve pilates dersi aldığını belirtiyor.

"KADINLAR SPORLA DAHA ÇOK İLGİLENİYOR"
Kadınların spordaki yeri ile ilgili, "Kadınlar vücut çalıştırmanın maskülen bir şey olmadığını anladı. Sıkı bacaklar ve kalkık bir poponun daha iyi göründüğünü keşfetti. Bu yüzden kadınlar gün geçtikçe sporla daha çok ilgileniyor" ifadelerine yer verdi.

'ERKEK ARKADAŞIM YOK. BU KONUYA KAFA YORMADIM'
Erkek arkadaşının olup olmadığı sorusuna ise, "Hayır yok. Çok yoğun bir tempoda çalışıyorum ve tamamen hedefe kilitlenmiş durumdayım. Bu yüzden bu konuya kafa yormadım." cevabını verdi.