Metni Büyüt Metni Küçült
8 Şubat 2009

"Hakan psikopattı, kızkardeşinin saçları elinde kalırdı!"

Var Mısın Yok Musun'un sevilen yarışmacısı Hakan'ın sırlarını annesi, kızkardeşi ve kız arkadaşı canlı yayında ortaya döktü!
"Hakan psikopattı, kızkardeşinin saçları elinde kalırdı!" Annesi Hakan'ın çocukken kız kardeşiyle sık sık kavga ettiğini anlatırken kardeşinin saçları elinde kalırdı dedi. Kız kardeşi ise Hakan'ın kafasında bir tahta kaşık kırdığını anlattı. Stüdyoyu kahkahaya boğan anıların ardından söz Hakan'ın kız arkadaşı Cihan'daydı.

Cihan Hakan'la aynı soyadını taşıdığını ve bu vesileyle tanıştıklarını anlattı. Doğumgünleri arasında da sadece 1 gün olan sevgililer başlangıçta arkadaşlarını kuzeniz diyerek kandırmış. "Bizi elele gördüklerinde dumur oldular" diyen Hakan arkadaşlarına sizi iyi yedik diyerek de mesaj gönderdi.

Hayranlarının internette fan club’ler kurduğu “Var mısın Yok musun” yarışmasının gözdesi 29 yaşındaki milli sporcu Hakan Hatipoğlu'nu takım arkadaşları da yarışma boyunca yalnız bırakmadı.

senistersen isimli bir internet sitesi kurarak engellilere dayanışma ortamı yaratan Hakan'ı engelli dostları da yalnız bırakmadı.