Metni Büyüt Metni Küçült
15 Şubat 2009

Ünlü bir Belediye Başkanı'nın seks kaseti elden ele dağıtılıyor!

Başkent Ankara çok çirkin bir kasetle sarsılıyor. Ankara’nın ünlü bir belediye başkanına ait olduğu öne sürülen kaset elden ele dolaşıyor.
Ünlü bir Belediye Başkanı'nın seks kaseti elden ele dağıtılıyor! Turktime'dan Ersin Tokgöz'ün haberine göre, Yaklaşan yerel seçimler siyasi tansiyonu iyice yükseltti. Yerel seçimlerde yükselen bu yüksek tansiyon sonunda Ankara’ya da sıçradı. Ankara’yı sarsan olay şöyle gelişti;

Son bir hafta içinde bazı ünlü gazeteci ve tanınmış internet sitelerine kimliği belirsiz kişiler tarafından bir kaset gönderildi. Söz konusu kasette; Ankara’nın AKP’li ünlü bir belediye başkanı’nın evli sekreteri ile çekilmiş porno görüntüleri olduğu belirtiliyor.

NEDEN YAYINLAMIYORSUNUZ?

Kaseti yaymaya çalışan kimliği belirsiz kişiler aynı zamanda gazetecileri telefonla arayarak “Bu kasetin haber değeri yok mu? Bu belediye başkanına oy veren seçmenlerin kimlere oy verdiklerini öğrenme hakkı yok mu? Kabahati yapanları korumak, masum olanların hakkını gasp etmek değil midir?” şeklinde etkilemeye çalışıyorlar.

Yorumlar

adalet nerede | 15 Şubat 2009 12:50
eğer bu kişi AKP li değilde başka bir partiden olsa idi mutka yayınlarlardı....!!!??? AKP korkusu herkesi sindirmiş.... Yazzıklar olsun...Aferin dürüst medeya!!!!
kimsin | 15 Şubat 2009 16:24
hangi parti olursa olsun kim olduğu açıklansın oyumuzu verip canımızı emanet ediyoruz bu adamlara!bilmek hakkımız.
kaan | 16 Şubat 2009 10:38
bu kan emıcı sahtekarlara inanmayın .Unutmayalımkı bu haber gercekte olsa insanlaerın ozelı kendını ilgılendırır. Bu kan emıcı sahtekarlar bu tur kucuk ışlerle kazancsağlamaya devam edecektır. Bırgun bızlerıde alcakca tuzaklarına cekebılırler
kaan | 16 Şubat 2009 11:38
bu şantajcı kanemıcılere prım vermeyelım.Doğrubıle olsa butur bır haber kamu oyunu ilgilendırmez ozel hayattır. Unutmayalımkı bu tuzakcılara prım verdıkce kazanan hep bunlar olacaktır.
muhsin | 16 Şubat 2009 15:04
yapmayın ne olursunuz olan gine garibana oluyor yal dolan dedi koducu kadınları geçti bunlar

Yorum Ekle